FORUM&CHAT&INTERNET RADIO SLAVIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUZIKA NA RADIJU

+2
kapkisenadlanu
Admin
6 posters

Ići dole

MUZIKA NA RADIJU Empty MUZIKA NA RADIJU

Počalji  Admin Pon Dec 17, 2007 12:53 pm

[b]Muzika koja se sluša na internet radiju ne mora da bude po ukusu i izboru privilegovanog pojedinca - muzičkog ilustratora, voditelja ili DJ-a!. Svi možemo da utičemo na izbor muzike koja se sluša na http://87.106.6.97:20500/listen.pls ! OVAKO:
1. Vaš predlog play-liste treba da sadrži najmanje 10 muzičkih naslova.
2. Vaš predlog treba da sadrži predlog termina za slušanje. Od trenutka postavljanja predloga na "Forumu 016" ili privatne poruke sa predlogom do predloženog termina za emitovanje treba da postoji vremenska razlika ne kraća od 24 sata.
3. Vaš predlog može a ne mora da sadrži i prateći tekst koji smatrate za primerenim obrazloženjem Vaše play-liste.
4. Vaš predlog u celini može a ne mora da bude potpisan kao autorizovani muzički ukus: punim ličnim imenom, userom, ili pseudonimom po sopstvenom ili prepuštenom izboru.

Sve ostalo je briga administracije foruma i radija. Za pojedine predloge biće izvršene konsultacije sa instrukcijama za eventualno i audio uključenje predlagača u moderisanju play-liste.

Sledeći korak je prepušten Vašem muzičkom ukusu!lol!

Admin
Admin

Broj poruka : 3
Datum upisa : 08.11.2007

https://radio016leskovac.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

MUZIKA NA RADIJU Empty kapkisenadlanu

Počalji  kapkisenadlanu Pon Dec 17, 2007 1:59 pm

Zadovoljna sam izborom muzike.Mozda bi u vecernjim satima trebali pustiti nesto laganije,recimo,balade.Ja licno volim da slusam Merlin,Hari Mata Hari,Legende.....U svakom slucaju,dopada mi se vas izbor muzike.Ima za svakoga po nesto.Pozdarv od kapkisenadlanu. lol!

kapkisenadlanu

Broj poruka : 19
Datum upisa : 21.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

MUZIKA NA RADIJU Empty bane-1957

Počalji  bane-1957 Sub Jan 05, 2008 8:50 pm

izbor muzike je odlican. ima za svakog po nesto, meni se dopada i nemoj da menjas
pozdrav od bane-1957 Razz
bane-1957
bane-1957

Broj poruka : 13
Godina : 66
Location : Smederevo
Datum upisa : 02.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MUZIKA NA RADIJU Empty hehe

Počalji  ZmajOgnjeniVuk Sub Jan 12, 2008 11:44 pm

Ma radio je najbolji... ja mislim da nije svakom veche kad i nama... Jer radio ima slusaoce shirom sveta... cyclops
ZmajOgnjeniVuk
ZmajOgnjeniVuk

Broj poruka : 6
Godina : 37
Location : 8. sprat
Datum upisa : 11.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

MUZIKA NA RADIJU Empty Re: MUZIKA NA RADIJU

Počalji  Cesarica Ned Jan 20, 2008 7:12 pm

Muzika je dobra,ima za svakog po nesto....drago mi je cut da nas ima sve vise i vise koji slusaju ovi radio.....pozdrav svima

Cesarica

Broj poruka : 20
Datum upisa : 21.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

MUZIKA NA RADIJU Empty Re: MUZIKA NA RADIJU

Počalji  samomuzika Ned Jan 20, 2008 7:29 pm

Ma muzika je super, pa ima za sve ukuse samo naprijed Smile)). Cujete se daleko Pozdrav za sve chatere i one koji samo slusaju Smile
Bosanka

samomuzika

Broj poruka : 3
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MUZIKA NA RADIJU Empty kap

Počalji  kapkisenadlanu Ned Mar 23, 2008 10:00 pm

Svaka cast za izbor muzike.Pozdrav za sve one,koji se brinu za nase raspolozenje.Samo nastavite istim tempom i izborom muzike.Pozdrav od kapkisenadlanu,i ostalih iz sobice nekako_s_proljeca geek

kapkisenadlanu

Broj poruka : 19
Datum upisa : 21.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

MUZIKA NA RADIJU Empty Re: MUZIKA NA RADIJU

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu